Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

     Китайський студент кафедри ЦТ та МНІ, Чжан Чжихао, продовжує демонструвати високий рівень академічної активності, використовуючи можливості обчислювального центру факультету математики та інформатики РДГУ. Він активно працює над проєктами в галузі штучного інтелекту та машинного навчання, використовуючи сучасне обладнання та програмне забезпечення центру для виконання практичних завдань.

Реалізацію проєкту для воїнів ЗСУ , які перебувають на амбулаторному лікуванні у КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» РОР у Клевані завершено здобувачами вищої освіти групи І 31. 

Команда студентів у складі Мурза Дарина, Махник Софія, Пуха Юрій та Опанасик Дмитро, викладач - доктор педагогічних наук, професор кафедри цифрових технологій та методики навчання інформатики Ольга Юзик у межах вивчення навчальної дисципліни «Проєктна діяльність у шкільному курсі інформатики» створено інформаційне наповнення «На дозвілля» та поєднано із qr-кодом для зручності користування.

     Серія цікавих зустрічей у форматі гостьових лекцій продовжується. Знову до нас завітала випускниця нашого факультету математики та інформатики – UI/UX-дизайнер Лариси ПРОКОПЮК. Тема зустрічі «UI/UX-дизайн: від теорії до практики». Учасниками зустрічі стали здобувачі освіти, що навчаються за освітніми програмами Професійна освіта (Цифрові технології), Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Математика. Інформатика).

     Спікер розпочала з короткого екскурсу в історію вебдизайну, виокремила нові підходи та сучасні тренди вебдизайну 2025 року, розповіла про сучасні технології UI/UX-дизайну. Далі перейшла до практичної демонстрації особливостей використання інструментів Figma в процесі поетапного створення прототипу невеликої lending page «Подаруй тваринці дім». В межах обмеженого часу вебдизайнер показала, як створити статичні елементи сторінки, додати анімацію, реалізувати переходи між елементами сторінки тощо.

Кожного дня о 9:00 на факультеті проводиться хвилина мовчання в пам’ять про загиблих унаслідок війни – як цивільних, так і військових, які віддали свої життя за Україну. Це символічний акт пошани та скорботи, що об’єднує колектив у спільній пам’яті та вдячності тим, хто вже не з нами.

Особливою ця хвилина мовчання видається на третій день від початку повномасштабного вторгнення, коли країна усвідомила масштаби трагедії та незламність українського народу. Закликаємо всіх долучатися до вшанування пам’яті та не забувати ціну свободи.

Студенти кафедри цифрових технологій та методики навчання інформатики нагадують усім – і колегам-студентам, і викладачам, що цю важливу традицію потрібно берегти та підтримувати, адже пам’ять про загиблих – це частина нашої відповідальності та єдності.

 

Вже другий рік поспіль здобувачі вищої освіти спеціальностей 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) та 014.09 Середня освіта (Інформатика) мали можливість розширити та  удосконалити, як вже наявні знання, вміння та навички, так і здобути нові, навчаючись за програмою подвійного диплому в  Гуманітарно-Природничий Університеті ім. Яна Длугоша в м. Ченстохов (Республіка Польща) складеної на основі двосторонньої угоди про співпрацю щодо спільного навчання, укладеної між Університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові (УЯД, Республіка Польща) та Рівненським державним гуманітарним університетом (м.Рівне, Україна). Одна частина навчальних дисциплін відповідно до угоди вивчається в РДГУ, а інша – в УЯД.

     Здобувачі освіти 4-го курсу, котрі здобувають майбутню кваліфікацію за освітньо-професійними програмами 015 Професійна освіта (Цифрові технології) та 014 Середня освіта (Інформатика) розпочали навчання у восьмому семестрі з настановчих конференцій щодо організації та проведення виробничих (педагогічних) практик. Робочі зустрічі здобувачів освіти з керівниками практик від кафедри цифрових технологій та методики навчання інформатики, доцентом Наталією Полюхович та професором Наталією Павловою,  відбулися в онлай-режимі.

Христина Гонгало, здобувачка вищої освіти факультету Математики та інформатики групи МІ-31взяла участь та здобула І місце у Міжнародному конкурсі з комп'ютерної графіки та вебдизайну на тему "Магічні сни" (фантазії та мрії), що проходив дистанційно на базі Сумського державного педагогічного унiверситету імені А.С. Макаренка.

10 грудня 2024 року на кафедрі цифрових технологій та методики навчання інформатики РДГУ проведено семінар на тему «Академічна доброчесність в умовах використання ШІ». На ньому кандидатка педагогічних наук, доцентка Наталія ПОЛЮХОВИЧ ознайомила студентів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей «Професійна освіта. Цифрові технології» та «Середня освіта. Інформатика»  з основними принципами дотримання академічної доброчесності.

5 листопада 2024 року кафедра Цифрових технологій та МНІ щиро вітала учасників ХVІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ».

Учасниками цієї події були здобувачі освіти, вчителі та науковці з різних навчальних закладів: Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж", Волинський національний університет імені Лесі Українки, Запорізький національний університет, Ізмаїльська гімназія №2 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Інститут професійної освіти НАПН України, Інститут цифровізації освіти НАПН України, Київський Національний університет імені Тараса Шевченко, Комунальний заклад "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради, Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, Львівська національна академія мистецтв, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, Рівненський ліцей № 15, Сумський національний аграрний університет, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та, звичайно, Рівненський державний гуманітарний університет.

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

Контактна інформація

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 205

  • dummy kiktmvi@rshu.edu.ua

На правах реклами

Search