Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

У Рівненському державному гуманітарному університеті відбувся ІІ Всеукраїнський форум «Підготовка фахівців галузі ІТ-освіта в умовах воєнного стану» спільно з ГС «Рівне ІТ-освіта» та Департаментом освіти і науки Рівненської ОВА 21-22 лютого 2023 року в он-лайн режимі

Участь у роботі ІІ Всеукраїнського форуму «Підготовка фахівців галузі ІТ-освіта в умовах воєнного стану» з метою обговорення особливостей підготовки фахівців галузі та формування їх професійних компетентностей, який проводиться кафедрою  інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету взяли представники органів влади, бізнесу та ряду закладів освіти:

01 лютого 2023 року відбулося підписання угоди між Громадською спілкою «Рівненський Кластер ІТ Освіти» та Рівненським державним гуманітарним університетом з метою об’єднати людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку міста Рівного і Рівненської області, спрямовані на створення сучасної інноваційної інфраструктури в місцевих закладах освіти, підвищення інвестиційної привабливості і реалізації інноваційного потенціалу регіону та створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу учнівської та студентської молоді міста Рівне і Рівненської області. З цією метою сторони сприятимуть розвитку освіти і науки в галузі інформаційних технологій;  організовуватимуть і братимуть участь у спільних наукових та освітніх проектах в галузі ІТ-освіти; надаватимуть один одному кон­­сультативну допомогу та сприяння у реалізації спільних проектів.

Наразі підписано договір про співпрацю з ІТ компанією SoftServe.

Тепер ми можемо брати участь у спільних наукових та інноваційних проєктах у галузі інформаційних технологій, програмного забезпечення та освітньої діяльності.

З 21 по 23 грудня 2022 року на факультеті математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету відбулися  захисти магістерських робіт студентів другого курсу магістратури спеціальностей «Середня освіта (Інформатика)» та «Професійна освіта (Цифрові технології)» денної та заочної форм навчання. І хоча навчання відбувалося здебільшого дистанційно, підсумкова атестація відбувалася в стінах університету. Приємно було зустрітися як одногрупникам, так і викладачам, які були керівниками магістерських робіт.

Дякуємо всім за участь у  XV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Інформаційні технології у професійній діяльності», надіємось на плідну співпрацю в майбутньому.

Збірник тез та програма конференції за посиланнями:

Збірник тез XV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Інформаційні технології у професійній діяльності»

попередній захист магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня ОПП Середня освіта (Інформатика)

 

На кафедрі інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики відбувся попередній захист магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня ОПП Середня освіта (Інформатика) денної та заочної форми навчання.

семінар про академічну доброчесність у РДГУ

15 листопада 2022 року доцентом кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Полюхович Наталією Вікторівною проведено семінар в дистанційному форматі зі студентами спеціальностей «Професійна освіта. Цифрові технології» та «Середня освіта. Інформатика» про академічну доброчесність.

Було обговорено основні поняття, принципи академічної доброчесності, та як правильно використовувати цитування, щоб не порушувати авторські права.

ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у професійній діяльності»  ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у професійній діяльності»  ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у професійній діяльності» Кафедра інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету 1 листопада 2022 року організувала ХV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інформаційні технології у професійній діяльності» згідно плану проведення наукових заходів Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Рівненської ОДА та у співпраці з Громадською спілкою «Рівне ІТ- освіта» в рамках серії заходів #RivneEduTalks за сприяння UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

Контактна інформація

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 306

  • dummy kiktmvi@rshu.edu.ua

На правах реклами

Search