Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

проходить атестація випускників бакалаврату

 

Цьогоріч на факультеті математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету підсумкова атестація знову пройшла у дистанційному форматі.

16-17 червня випускники денної та заочної форм навчання складали комплексні іспити з фаху, або захищали кваліфікаційні роботи. 

 

День відритих дверей факультету математики та інформатики он-лайн

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ  

Шановні випускники шкіл та коледжів!

Запрошуємо вас відвідати

Факультет математики та інформатики

Рівненського державного гуманітарного університету

в онлайн-форматі, що відбудеться

10 червня 2022 року.

IT-освіта як спільний продукт освіти та бізнесу

 

Круглий стіл «IT-освіта як спільний продукт освіти та бізнесу» відбувся 25 травня 2022 року у Майстерні міста Рівне.

На початку зустрічі кожен з співорганізаторів озвучив свої очікування від круглого столу, серед яких були представлення можливостей закладів освіти, розгляд критичних питань і загроз та шляхів їх вирішення шляхом SWOT-аналізу та спільного мозкового штурму.

Наш Університет отримав безкоштовний доступ до Coursera for Campus Basic із максимум 500 студентських ліцензій.

Також кожен студент і викладач матиме необмежений доступ до всіх керованих проектів, включених до каталогу Coursera for Campus Basic. Керовані проекти – це практичні проекти під керівництвом експертів, де студенти і викладачі швидко отримують готові до роботи навички (загалом нами активовано 290 різних навичок) у категоріях:

Програма подвійного дипломування за ІТ-спеціальностями відкрито у Рівненському державному гуманітарному університеті

 

Щойно завершились захисти магістерських робіт і відбулося вручення дипломів, а ми продовжуємо активно відкривати нові можливості для наших студентів та викладачів. Однією з них стали програми подвійних дипломів – це спільні освітні програми Рівненського державного гуманітарного університету і закордонних університетів, які дають можливість українським студентам одночасно проходити навчання за інтегрованими навчальними програмами у двох навчальних закладах обох країн. Метою реалізації програм подвійних дипломів є забезпечення можливостей нашим студентам не тільки набути досвід навчання в закордонному університеті та розширити можливості професійної підготовки, але й підняти свій рівень конкурентоспроможності при майбутньому працевлаштуванні.

 

21-23 грудня 2021 року відбувся захист магістерських робіт

 

Колектив кафедри ІКТ та МВІ РДГУ вітає здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014.09 "Середня освіта (Інформатика)" та 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) з успішним захистом магістерських робіт.

Тренінг «Проектування, програмування та управління роботом»

Умови карантину зумовило пошук шляхів невирішених проблем: як навчати студентів, як студентам навчатися, які форми та методи навчання використовувати? Відповіді на ці питання є неоднозначними і потребують не тільки впровадження, але й перевірку часом. Все це може мати негативні ризики, оскільки освіта хоч і не така критична як медицина, проте теж «боїться» помилок. Проте зрозуміло одне, майбутнє за ІТ-технологіями, на будь-якому рівні, в тому числі і освіті. 

Тренінг «Програмування Інтернету речей»

 

У рамках ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційні технології у професійній діяльності», приуроченої 15-річчю утворення кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання, проведено навчальні тренінги для керівників закладів освіти та структурних підрозділів, педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти. Один із них -  «Програмування Інтернету речей».

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

Контактна інформація

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 306

  • dummy kiktmvi@rshu.edu.ua

На правах реклами

Search