Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

У період з 20 по 21 квітня 2024 року командою незалежних розробників Wait? What? Interactive за підтримки Rivne IT CLUSTER, FUGAS було проведено гейм джем (Wait What Game Jam 2024), де студенти та школярі 10-11 класів протягом 48 годин мали унікальну можливість створити свій власний прототип гри або навіть гру самостійно.

Учасником даної події стала здобувач вищої освіти спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) групи ЦТ-21 Алконова Діана. В результаті команда, учасником якої була Діана, зайняла перше місце у номінації візуального оформлення гри, а в загальному змаганні третє місце.  Як результат сертифікати переможців та сертифікат у КТС на 500 грн.

У період з 16 по 18 квітня 2024 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки проходив 28-й Міжнародний молодіжний форум «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА ТА МОЛОДЬ У ХХI СТОЛІТТІ». Під час роботи Форуму проходила ВИСТАВКА ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ.

За результатами оцінювання конкурсною комісією робіт виставки у підсекції "Програми" було присвоєне третє місце здобувачу вищої освіти спеціальності 015.39 «Професійна освіта (Цифрові технології)» групи ЦТ-21 Кубаю Роману Валерійовичу за розробку «АЛЬБЕРТ | ЗНО БОТ»: телеграм-бот для інформаційної підтримки та прогнозування шансів щодо вступу абітурієнтів до закладів вищої освіти. Керівник: Шроль Т.С.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підготовка педагогів до професійної діяльності в умовах змішаного навчання» та серії тренінгів для педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

Планується робота конференції за такими напрямами:

1.    Нормативні вимоги та стандарти підготовки сучасного педагога.

2.    Створення та функціонування цифрового освітнього середовища закладу освіти.

3.    Організаційні, дидактичні та методичні засади реалізації змішаного навчання в закладах освіти.

Робочі мови конференції:  українська, польська,  англійська.

Дати проведення конференції: 28-29 травня 2024 року

У часи нелегкого протистояння народу України проти агресії російської федерації спільнота факультет математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету не стоїть осторонь, а долучається до допомоги Збройним Силам України.

І наш колектив кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики на чолі із завідувачем кафедри Войтовичем Ігорем Станіславовичем провели ряд заходів, кошти з яких були направлені на допомогу взводу радіоелектронної боротьби військової частини А0890 для придбання машини, спеціалізованого обладнання та запчастини, ремонту генераторів,  оплати послуг Старлінків тощо.

У Рівненському державному гуманітарному університеті 14 березня 2024 року відбулася презентація книги «Математика і інформатика на календарі». Автори книги: Білецький В.В. - доктор філософії, доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій і методики викладання інформатики РДГУ та Войтович І. С. – доктор педагогічних наук, професор, завідуючий кафедрою інформаційно-комунікаційних технологій і методики викладання інформатики РДГУ. Завдання кожного педагога, який навчає математики та інформатики не тільки дати теоретичні знання і практику розв’язування задач, але привити любов до предмету через історію його розвитку. Для цього необхідно мати якісний посібник, який буде виконувати наступні функції: навчальну, пізнавальну, наукову, дослідну і виховну. Таким навчально-методичним посібником є «Математика і інформатика на календарі». Посібник укладено так, що кожен день року має відповідні події, що відбувалися в сфері науки та виробництва до математики чи інформатики. Щоб зібрати факти, В’ячеслав Білецький поділився інформацією, що подорожував по різних містах України, щоб зібрати різні факти та впорядкувати отриману інформацію, яка пов’язана із математикою.

Ще один цікавий етап навчання завершено!

07 березня 2024 року відбувся захист проєктів з навчальної (технологічної) практики студентів 2 курсу спеціальності «Професійна освіта (Цифрові технології)» РДГУ, що  проходила на базі ІТ-компаній SoftServe і СофтІнфо  міста Рівного.

Метою навчальної (технологічної) практики є не тільки систематизація і поглиблення вже існуючих знань та умінь, а й здобуття нових компетентностей та відповідного досвіду щодо майбутньої професійної діяльності, зокрема в сфері ІТ.

29 лютого 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів Рівненського державного гуманітарного університету з учнями  10-11 класів ліцеїв Вараської міської територіальної громади та  регіональних закладів освіти через платформу Zoom спільно із Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників і Управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. На зустрічі з вітальним словом про важливість вибору професії виступила директор Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Матвіюк.

27 лютого 2024 року завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики, професор Ігор Войтович взяв участь у презентації підручників та зустрічі із авторами Видавництва "Літера ЛТД", що відбулася на базі ПЗ "Дубенська гімназія "Премудрість", де зібралися вчителі Дубенщини.

19 лютого 2024 року відбувся вебінар науково-педагогічних працівників кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету з авторами модельної навчальної програми «Інформатика. 7–9» (Морзе Н. В., Барна О. В.),  для закладів загальної середньої освіти. Дана модельна програма рекомендована Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 06.09.2023 № 1090).

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 205