Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у професійній діяльності»  ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у професійній діяльності»  ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у професійній діяльності» Кафедра інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету 1 листопада 2022 року організувала ХV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інформаційні технології у професійній діяльності» згідно плану проведення наукових заходів Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Рівненської ОДА та у співпраці з Громадською спілкою «Рівне ІТ- освіта» в рамках серії заходів #RivneEduTalks за сприяння UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Анкета щодо особливостей адаптації студентів до умов навчання в РДГУ
Шановний студенте! Центр якості освіти звертається до Вас з проханням дати відповіді на запитання анкети з метою виявлення проблем та сприяння їх розв’язанню під час адаптації до умов навчання в РДГУ. Опитування анонімне, тому розраховуємо на відвертість Ваших відповідей на запитання анкети.

Запрошуємо прийняти участь у

ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ.

Конференція відбудеться 1 листопада 2022 року

Планується робота за такими напрямами:

  1. Інформаційні технології в психолого-педагогічних науках.
  2. Інформаційні технології в суспільно-гуманітарних науках.
  3. Інформаційні технології в природничо-математичних та економічних науках.

Конференція буде проводитися у дистанційній формі.

 

Усіх учасників конференції буде забезпечено сертифікатами.

Більш детально з інформацією про участь в конференції можна дізнатися з 

Інформаційного листа

 

Гостьова лекція «Хмарні технології в освіті і науці» професора Ігоря Войтовича

 

Гостьова лекція «Хмарні  технології в освіті і науці» для колег та здобувачів освіти кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася 28 вересня 2022 року в межах проєкту "Запрошені професори" у змішаному форматі доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри Рівненського державного гуманітарного університету.

Форум Rivne IT Education Forum 2022: “IT освіта в умовах воєнного стану"

24 вересня 2022 року у Рівному відбувся Регіональний розвитковий ФОРУМ Rivne IT Education Forum 2022: “IT освіта в умовах воєнного стану", метою якого є спільний розвиток регіонального ІТ-потенціалу та бізнес-спроможностей в умовах воєнного стану. 

Гостьова лекція на тему "Особливості організації змішаного навчання у закладах вищої освіти"

22 вересня 2022 року відбулася гостьова лекція на тему "Особливості організації змішаного навчання у закладах вищої освіти" від Ткачук Галини Володимирівни, доктора педагогічних наук, професора кафедри інформатики та ІКТ факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

вітаємо першокурсників

Дорогі першокурсники!

Щиро вітаю усіх з початком нового навчального року! Студенти та ми, викладачі нашого факультету щиро радіємо з того, що сьогодні у нашу велику дружну родину вливається гідне поповнення. Дякуємо за Вашу довіру до нас – ми її обов’язково виправдаємо! В нашому університеті студент має великі можливості розкрити себе, пізнати нове, підкорити нові вершини, знайти нових друзів, першу роботу. Студентські роки – це незабутні роки молодості, але й це роки отримання знань, які ви повинні винести золотим багажем зі стін університету і постати як фахівець!

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

Контактна інформація

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 306

  • dummy kiktmvi@rshu.edu.ua

На правах реклами

Search