Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

     29 лютого 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів Рівненського державного гуманітарного університету з учнями  10-11 класів ліцеїв Вараської міської територіальної громади та  регіональних закладів освіти через платформу Zoom спільно із Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників і Управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. На зустрічі з вітальним словом про важливість вибору професії виступила директор Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Матвіюк.

     27 лютого 2024 року завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики, професор Ігор Войтович взяв участь у презентації підручників та зустрічі із авторами Видавництва "Літера ЛТД", що відбулася на базі ПЗ "Дубенська гімназія "Премудрість", де зібралися вчителі Дубенщини.

     19 лютого 2024 року відбувся вебінар науково-педагогічних працівників кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету з авторами модельної навчальної програми «Інформатика. 7–9» (Морзе Н. В., Барна О. В.),  для закладів загальної середньої освіти. Дана модельна програма рекомендована Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 06.09.2023 № 1090).

     19 лютого 2024 року о 16.00 год відбудеться спільний вебінар науково-педагогічних працівників кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики навчання інформатикaи Рівненського державного гуманітарного університету та авторами модельної навчальної програми «Інформатика. 7–9 » для закладів загальної середньої освіти (автори Морзе Н. В., Барна О. В.), рекомендованої Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 06.09.2023 № 1090).

     Запрошуються на вебінар учителі інформатики закладів загальної середньої освіти Рівненщини та інших областей, викладачі закладів фахової передвищої освіти, викладачі закладів вищої освіти.

Цікавий досвід, актуалізація матеріалів англійською мовою, нові враження здобуто в ході викладання курсу «Комп’ютерні інформаційні технології в освіті і науці» для студентів з КНР,  які навчаються в магістратурі нашого університету на спеціальностях 011 Освітні, педагогічні науки, 023 Образотворче мистецтво, 025 Музичне мистецтво, 053 Психологія. Здобувачі освіти старанно працювали із новими для них програмними додатками та хмарними сервісами.

     Після успішної здачі навчальної сесії в природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша у Ченстохові, в рамках програми подвійного диплому, повернулись наші студентки спеціальності «Професійна освіта (Цифрові технології)» Алконова Діана та Чернова Олександра.

15 січня в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося третє заняття викладачів за програмою навчального модуля «Цифрова грамотність: сучасні технології та інструменти онлайн-навчання».

Спікер: Андрій Шидловський, старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

     У межах програми подвійного диплому зі спеціальності "Професійна освіта (Цифрові технології)", наші студентки, Діана Алконова та Олександра Чернова, вирушили на навчання до Природничо-гуманітарного університету імені Яна Длугоша в Ченстохові. Діана Алконова поділилася своїми враженнями від цієї подорожі.

     "Отримати освіту в іноземному університеті завжди є захоплюючим викликом, і вибір Університету Яна Длугоша в Ченстохові став вдалим та захоплюючим кроком на моєму освітньому шляху. Відразу по прибуттю в Польщу я відчула гостинність та тепло від місцевих мешканців. Подорож до міста Ченстохова була наповнена захопленням від краси природи та архітектурної спадщини країни. Величезні вежі та старовинні будівлі створювали враження, що кожний куток міста пронизаний історією та культурою. Старовинні церкви та костели вражають своєю величчю і деталями оздоблення, а колоритні фасади будинків надають місту неповторний характер.

     У період із 20.10.2023 по 01.12.2023 р. здобувачі факультету математики та інформатики спеціальностей 015.39 Професійна освіта (Цифрові тенологій) та 014.09 Середня освіта (Інформатика) взяли участь у Міжнародному конкурсі із комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo – 2023».

     Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» проводиться, починаючи з 2019 року, серед молоді, яка цікавиться і вивчає комп'ютерну графіку й анімації. Основна мета конкурсу: надання молоді майданчика для показу авторських розробок та для спілкування у галузях комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та вебдизайну.

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

Контактна інформація

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 205

  • dummy kiktmvi@rshu.edu.ua

На правах реклами

Search