COURSES FOR FREE, REGISTER NOW
Creative in research and teaching.
29 квітня 2025 року доктор педагогічних наук, професор кафедри цифрових технологій та методики навчання інформатики Юзик Ольга Протасіївна та МУРЗА Дарина, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (група І31) факультету математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Цифрова трансформація освіти: інновації, виклики та можливості», яка проходила на базі КЗ “Кіровоградський інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського”. Захід об’єднав 356 провідних науковців, педагогів, управлінців, здобувачів освіти з усіх областей України, країн Європи (Республіка Польща, Німеччина) і Центральної Азії (Республіка Казахстан).
Сьогодні, 15 квітня 2025 року, студенти нашої кафедри взяли участь у Дні відкритих дверей в офісі компанії РЕНОМЕ СМАРТ (м. Рівне), який був організований для здобувачів IT-напрямків різних закладів вищої освіти. Під час заходу учасники ознайомилися з роботою сучасного офісу, відвідали унікальну лабораторію банкоматів, дізналися про проєкти компанії, актуальні вакансії та можливості стажування. Студенти мали змогу поспілкуватися з IT-фахівцями й керівниками відділів у неформальній атмосфері, а також взяли участь у захопливому квізі Kahoot з призами.
На XXIII Міжнародному конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки, який відбувся у Вінницькому національному технічному університеті, студенти нашого університету вкотре продемонстрували високий рівень майстерності, креативності та професіоналізму.
14-15 травня 2025 року у дистанційному форматі відбудеться ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Підготовка педагогів до професійної діяльності в умовах змішаного навчання» та серія тренінгів для педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.
Бажаючим взяти участь у роботі конференції необхідно до 11 травня 2025 року:
Усі перераховані кошти оргвнесків будуть передані на потреби ЗСУ!
Планується робота конференції за такими напрямами:
Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.
Формат проведення: дистанційно.
Сертифікат учасника конференції: усім зареєстрованим учасникам.
Інформаційне повідомлення конференції https://drive.google.com/file/d/197k66xUA9MXxTezHat5qIN5GY9rdoScE/view?usp=sharing
Китайський студент кафедри ЦТ та МНІ, Чжан Чжихао, продовжує демонструвати високий рівень академічної активності, використовуючи можливості обчислювального центру факультету математики та інформатики РДГУ. Він активно працює над проєктами в галузі штучного інтелекту та машинного навчання, використовуючи сучасне обладнання та програмне забезпечення центру для виконання практичних завдань.
Реалізацію проєкту для воїнів ЗСУ , які перебувають на амбулаторному лікуванні у КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» РОР у Клевані завершено здобувачами вищої освіти групи І 31.
Команда студентів у складі Мурза Дарина, Махник Софія, Пуха Юрій та Опанасик Дмитро, викладач - доктор педагогічних наук, професор кафедри цифрових технологій та методики навчання інформатики Ольга Юзик у межах вивчення навчальної дисципліни «Проєктна діяльність у шкільному курсі інформатики» створено інформаційне наповнення «На дозвілля» та поєднано із qr-кодом для зручності користування.
Серія цікавих зустрічей у форматі гостьових лекцій продовжується. Знову до нас завітала випускниця нашого факультету математики та інформатики – UI/UX-дизайнер Лариси ПРОКОПЮК. Тема зустрічі «UI/UX-дизайн: від теорії до практики». Учасниками зустрічі стали здобувачі освіти, що навчаються за освітніми програмами Професійна освіта (Цифрові технології), Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Математика. Інформатика).
Спікер розпочала з короткого екскурсу в історію вебдизайну, виокремила нові підходи та сучасні тренди вебдизайну 2025 року, розповіла про сучасні технології UI/UX-дизайну. Далі перейшла до практичної демонстрації особливостей використання інструментів Figma в процесі поетапного створення прототипу невеликої lending page «Подаруй тваринці дім». В межах обмеженого часу вебдизайнер показала, як створити статичні елементи сторінки, додати анімацію, реалізувати переходи між елементами сторінки тощо.
Кожного дня о 9:00 на факультеті проводиться хвилина мовчання в пам’ять про загиблих унаслідок війни – як цивільних, так і військових, які віддали свої життя за Україну. Це символічний акт пошани та скорботи, що об’єднує колектив у спільній пам’яті та вдячності тим, хто вже не з нами.
Особливою ця хвилина мовчання видається на третій день від початку повномасштабного вторгнення, коли країна усвідомила масштаби трагедії та незламність українського народу. Закликаємо всіх долучатися до вшанування пам’яті та не забувати ціну свободи.
Студенти кафедри цифрових технологій та методики навчання інформатики нагадують усім – і колегам-студентам, і викладачам, що цю важливу традицію потрібно берегти та підтримувати, адже пам’ять про загиблих – це частина нашої відповідальності та єдності.
Вже другий рік поспіль здобувачі вищої освіти спеціальностей 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) та 014.09 Середня освіта (Інформатика) мали можливість розширити та удосконалити, як вже наявні знання, вміння та навички, так і здобути нові, навчаючись за програмою подвійного диплому в Гуманітарно-Природничий Університеті ім. Яна Длугоша в м. Ченстохов (Республіка Польща) складеної на основі двосторонньої угоди про співпрацю щодо спільного навчання, укладеної між Університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові (УЯД, Республіка Польща) та Рівненським державним гуманітарним університетом (м.Рівне, Україна). Одна частина навчальних дисциплін відповідно до угоди вивчається в РДГУ, а інша – в УЯД.
Creative in research and teaching.
33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 205
dummy kiktmvi@rshu.edu.ua